"Brzydal" z meblami UCCOI®

"Brzydal" zaskakujący spektakl i jednocześnie kolejna realizacja UCCOI® na rzecz kultury i sztuki, w której z przyjemnością wzięliśmy udział.

Tym razem zostaliśmy poproszeni o stworzenie kompletu mebli, nazwijmy to wypoczynkowych, na potrzeby spektaklu, którego scenografem jest Iza Toroniewicz. Już sam krótki opis sztuki wydał nam się bardzo interesujący:

„Tytułowy bohater, zatrudniony w korporacji konstruktor, dowiaduje się od szefa, że nie będzie promował swego najnowszego wynalazku podczas światowej konferencji, ponieważ… jest niewyobrażalnie brzydki. Pod naciskami otoczenia decyduje się na radykalny krok, który przynosi zaskakujące rezultaty.“

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

We współpracy z panią scenograf powstał komplet krzeseł i taboretów z satynowanej grubej plexi. Pierwszy raz na deskach polskiego teatru pokazaliśmy ten wyjątkowo intrygujący, mleczno-transparentny materiał, którego obróbka była bardzo wymagającego. Pierwsze efekty można było śledzić na naszych Facebook'owym fanpage'u. Wszystkich oczywiście serdecznie zapraszamy do Torunia do teatru i kawałek piernika :)

Tags: taborety, Teatr Polonia, Toruń, krzesła , Iza Toroniewicz, satynowana plexi, sztuka, scenograf

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.