Nasze meble

Jesteśmy dumnymi laureatami nagród:

UCCOI lider innowacji w branzy meblarskiej

Z radością przedstawiamy stale powiększającą się kolekcję GEOMETRIC, czyli zestawienie gotowych projektów mebli i dekoracji, dostępnych na indywidualne zamówienie.

Kolekcja GEOMETRIC to fuzja analiz rzemieślników, opinii projektantów oraz oczekiwań pasjonatów designu. Powstała pod wpływem rozmów z zaprzyjaźnionymi projektantami oraz architektami, którzy zwrócili uwagę na brak w branży meblarskiej brył eleganckich, czystych i nieprzesadzonych. Takich, które podkreślają wnętrze, jednocześnie go nie zagracając. Dlatego nowe meble i dekoracje UCCOI® Future Furniture nawiązują do klasycznych brył geometrycznych, bez udziwnień i dodatków.

Wsłuchaliśmy się również w głosy zgłaszających się do nas prywatnych inwestorów, którzy prosili o piękne i wygodne siedziska. Z myślą o nich powstała m.in. seria tapicerowanych taboretów, foteli i krzeseł. Zrealizowaliśmy także własne pomysły, czyli autorskie połączenie akrylu z drewnem i metalem.

Niezmiernie cieszy fakt, że nasze starania zostały docenione i UCCOI® zdobyło tytuł Diament Meblarstwa 2019 oraz w 2021 roku prestiżową nagrodę Lider Innowacji w branży meblarskiej.

bądźmy w kontakcie

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!