UCCOI® Future furniture

Blaskiem dopełniamy rzeczywistość

UCCOI® to marka powstała z myślą o tych, którzy cenią unikatowe i ponadczasowe rozwiązania. Stawiamy na proste i eleganckie formy, uwzględniając ich funkcjonalność, komfort użytkownika i trwałość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Grupa rzemieślników
i miłośników akrylu
w nowoczesnej pracowni.

Zespół UCCOI tworzy zgrana i od początku działalności ta sama grupa rzemieślników – miłośników akrylu. Ludzi z pasją i chęcią podchodzących do kolejnych realizacji.

Wykorzystujemy maszyny sterowane numerycznie, frezarki i lasery.
Nasze meble wykańczamy ręcznie dzięki czemu akryl jest idealnie przezroczysty.
Konstruujemy narzędzia, giętarki, platformy i grzałki pod indywidualne projekty.
Zajmujemy się obróbką akrylu jak i łączeniem go z drewnem, tkaninami i stalą.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Szklane meble z plexi

Najwyższej klasy materiał

Nieskazitelna jakość

Korzystamy z najwyższej jakości szkła akrylowego, ponieważ jest jednym z najbardziej twórczych współczesnych materiałów. Charakteryzuje się doskonałą  przezroczystością oraz wzmożoną wytrzymałością m. in. na zarysowania, pęknięcie, matowienie, żółknięcie, działanie czynników atmosferycznych oraz  promieniowanie UV.

Odkryj nasze meble
UCCOI Ferniture

Akryl to nasza pasja

  • Unikatowa pracownia

  • Ręczna obróbka

  • Najwyższej jakości akryl

  • Nowoczesny park maszyn

  • Dbałość o detale

  • Troska o środowisko

referencje

„Pełen profesjonalizm, terminowość i bardzo wysoka jakość produktów, dopasowana do potrzeb klienta. Wspaniała współpraca z firmą UCCOI, godna polecenia”

scenograf
Iza Toroniewicz

„Z firmą UCCOI pracowałyśmy dwa razy. Za każdym razem była to udana i dynamiczna współpraca. Ujmujący jest sposób, w jaki UCCOI podchodzi do swoich realizacji. To dla nas ważne – dzięki temu nasze koncepcje mają szansę realizować się z sukcesem”

projektant
Katarzyna Baumiller

„Z biurka jestem niezmiernie zadowolona. Jest solidne i starannie wykonane. Zadbane w każdym szczególe, nawet w opakowaniu. Jeśli jeszcze będę miała ochotę na przezroczysty mebel, to wiem, gdzie się zwrócę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.”

inwestor
Natalia

Media o nas

Unikatowość najwyższej jakości akrylowych mebli i dekoracji UCCOI® dostrzegły media, a przede wszystkim redakcje renomowanych magazynów wnętrzarskich, krajowych i zagranicznych.

Po premierze i fantastycznym odbiorze kolejnych kolekcji, meble z nowej linii oraz efekty naszej pracy publikowały najbardziej cenione czasopisma branżowe.

Jest nam niezmiernie miło, że szklane formy, meble i realizacje UCCOI® pokazywane są w doborowym towarzystwie światowej sławy projektantów oraz elementów wyposażenia wnętrz prywatnych, biurowych i publicznych.
bądźmy w kontakcie

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Kontakt