UCCOI® Future furniture

Blaskiem dopełniamy rzeczywistość

UCCOI® to marka powstała z myślą o tych, którzy cenią unikatowe i ponadczasowe rozwiązania. Stawiamy na proste i eleganckie formy, uwzględniając ich funkcjonalność, komfort użytkownika i trwałość.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Grupa rzemieślników
i miłośników akrylu
w nowoczesnej pracowni.

Zespół UCCOI tworzy zgrana i od początku działalności ta sama grupa rzemieślników – miłośników akrylu. Ludzi z pasją i chęcią podchodzących do kolejnych realizacji.

Wykorzystujemy maszyny sterowane numerycznie, frezarki i lasery.
Nasze meble wykańczamy ręcznie dzięki czemu akryl jest idealnie przezroczysty.
Konstruujemy narzędzia, giętarki, platformy i grzałki pod indywidualne projekty.
Zajmujemy się obróbką akrylu jak i łączeniem go z drewnem, tkaninami i stalą.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Szklane meble z plexi

Najwyższej klasy materiał

Nieskazitelna jakość

Korzystamy z najwyższej jakości szkła akrylowego, ponieważ jest jednym z najbardziej twórczych współczesnych materiałów. Charakteryzuje się doskonałą  przezroczystością oraz wzmożoną wytrzymałością m. in. na zarysowania, pęknięcie, matowienie, żółknięcie, działanie czynników atmosferycznych oraz  promieniowanie UV.

UCCOI Ferniture

Akryl to nasza pasja

  • Unikatowa pracownia

  • Ręczna obróbka

  • Najwyższej jakości akryl

  • Nowoczesny park maszyn

  • Dbałość o detale

  • Troska o środowisko

referencje

„Pełen profesjonalizm, terminowość i bardzo wysoka jakość produktów, dopasowana do potrzeb klienta. Wspaniała współpraca z firmą UCCOI, godna polecenia”

scenograf
Iza Toroniewicz

„Z firmą UCCOI pracowałyśmy dwa razy. Za każdym razem była to udana i dynamiczna współpraca. Ujmujący jest sposób, w jaki UCCOI podchodzi do swoich realizacji. To dla nas ważne – dzięki temu nasze koncepcje mają szansę realizować się z sukcesem”

projektant
Katarzyna Baumiller

„Z biurka jestem niezmiernie zadowolona. Jest solidne i starannie wykonane. Zadbane w każdym szczególe, nawet w opakowaniu. Jeśli jeszcze będę miała ochotę na przezroczysty mebel, to wiem, gdzie się zwrócę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.”

inwestor
Natalia

Media o nas

Unikatowość najwyższej jakości akrylowych mebli i dekoracji UCCOI® dostrzegły media, a przede wszystkim redakcje renomowanych magazynów wnętrzarskich, krajowych i zagranicznych.

Po premierze i fantastycznym odbiorze kolejnych kolekcji, meble z nowej linii oraz efekty naszej pracy publikowały najbardziej cenione czasopisma branżowe.

Jest nam niezmiernie miło, że szklane formy, meble i realizacje UCCOI® pokazywane są w doborowym towarzystwie światowej sławy projektantów oraz elementów wyposażenia wnętrz prywatnych, biurowych i publicznych.
bądźmy w kontakcie

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!