Setki osób potwierdza, że

UCCOI® to sprawdzony partner w biznesie.

UCCOI® to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym i zespołem profesjonalistów. Wyróżnia nas ponad 30 - sto letnie doświadczenie oraz znajomość specjalistycznych metod obróbki plexi (pleksi, akrylu). Praca rąk własnych, od lat tych samych, najlepszych rzemieślników, nieskrywana fascynacja plexi oraz rozbudowany park technologiczny pozwalają nam na realizację najbardziej wymagających projektów. Nieustannie podejmujemy nowe wyzwania i idziemy z duchem czasu. Nasze portfolio oraz lista realizacji wciąż rośnie, a wachlarz oferowanych produktów UCCOI® się zmienia.

signature

uccoi meble z plexi

Wnętrze sklepu Chmielna 20 w Warszawie

 • Dla projektantów, firm i prywatnych inwestorów

  Dla projektantów, firm i prywatnych inwestorów

  Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że wciąż powiększa się grono naszych zadowolonych Klientów oraz Klientów z polecenia. Realizujemy indywidualne zlecenia od projektantów, architektów, scenografów i dekoratorów oraz agencji. Nawiązujemy długotrwałą współpracę z firmami produkcyjnymi, dla których jesteśmy zaufanym dostawcą elementów z plexi. Wykonujemy pojedyncze zlecenia od prywatnych inwestorów.

 • Od pojedynczych mebli po kompleksowe wyposażenie lokali

  Od pojedynczych mebli po kompleksowe wyposażenie lokali

  Jesteśmy producentem bezpośrednim. Zajmujemy się zarówno produkcją pojedynczych mebli do wnętrz mieszkalnych, biurowych i publicznych, jak i kompleksowym wyposażaniem lokali oraz produkcją dla innych firm na potrzeby sprzedaży masowej, limitowanej i w seriach. Tworzymy również elementy oświetleniowe oraz stojące, wiszące i podwieszane konstrukcje.

 • Wnętrza prywatne, biurowe i publiczne

  Wnętrza prywatne, biurowe i publiczne

  Przezroczyste meble UCCOI® spotkać można we wnętrzach nowoczesnych, tradycyjnych, m. in. w stylu glamour, industrialnym, eklektyczny oraz skandynawskim. Produkujemy wyposażenie obiektów handlowych, witryn i sklepów, restauracji, klinik medycznych, gabinetów specjalistycznych hoteli Wellness & SPA.

 • Wszystko produkowane w Polsce

  Wszystko produkowane w Polsce

  Jesteśmy bezpośrednim producentem. Wszystkie meble produkujemy w naszej fabryce w Polsce. W UCCOI® na cenę składa się ilość materiału, oraz nasza praca i czas, potrzeby na dopracowanie zamówienia w najmniejszych szczegółach. Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo przy wyborze konkretnych rozwiązań.

Frequently Asked Questions

Gdzie można kupić meble z plexi UCCOI?

Gotowych mebli UCCOI® nie można kupić (nie trzymamy mebli na magazynie). Wszystkie produkowane są na indywidualne zamówienie. Można zlecić nam wykonanie mebla wg własnego projektu lub skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w kolekcji GEOMETRIC (bazując na sugerowanych wymiarach lub podając własne).

Jak należy składać zamówienia na meble z plexi?

Zapytania ofertowe oraz zamówienia prosimy składać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem +48 692 053 936. W zapytaniu należy podać wymiary mebla (wysokość, długość, głębokość), jego przeznaczenie, adres dostawy (celem ustalenia kosztów transportu) oraz numer kontaktowy.

Jak wygląda i ile trwa realizacja zamówienia?

Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, w zależności od wielkości i stopnia złożoności projektu. Standardowo staramy się by czas ten wynosił do 21 dni roboczych. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w momencie obustronnego porozumienia w kwestii ostatecznej formy i wyglądu mebla. Za moment rozpoczęcia prac nad zamówieniem uznajemy dzień otrzymania przedpłaty. Od tej chwili nie można anulować lub nanosić zmian do zamówienia. Klienci UCCOI® są na bieżąco informacji o postępie naszych prac nad zleceniem. Termin dostawy jest ustalany w porozumieniu z Inwestorem.

W jaki sposób transportowane są meble z plexi?

Wszystkie pojedyncze przesyłki wysyłamy firmą kurierską. W przypadku większych zamówień wysyłany jest nasz własny, wielkogabarytowy samochód.

Jakie są warunki transportu firmą kurierską?

Koszt transportu ustalany jest indywidualnie na podstawie rozmiarów oraz wagi przesyłki. Kurier dostarcza przesyłki w godzinach od 8 do 17. Istnieje możliwość ustalenia dogodnej godziny i miejsca dostawy za dodatkową opłatą. Firma kurierska ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczne dostarczenie przesyłki. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia. Do dyspozycji Klienta pozostają pozostałe opcje z oferty przewoźnika. Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą odbioru na Klienta przechodzi prawo własności przedmiotu zamówienia. Złożony podpis stanowi potwierdzenie zgodności zamówienia z zawartością przesyłki.

Jak rozpakowywać przesyłkę?

Wszystkie zamówienia UCCOI® pakowane są ze szczególną ostrożnością w kilka warstw ochronnych. Podczas rozpakowywania przesyłki należy zachowywać wszystkie środki ostrożności. Odradzamy używania ostrych narzędzi lub bardzo delikatne obchodzenie się z nimi. Nie należy rzucać lub obracać przesyłki, gdyż może to spowodować uszkodzenie zawartości.

Co zrobić w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie?

Uczulamy Państwa na dokładne sprawdzanie przesyłki i potwierdzenie jej zawartości w obecności kuriera. Należy zwrócić uwagę, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń, nacięć lub wgnieceń. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji ilościowej, bądź jakościowej przez firmę kurierską jest spisanie protokołu reklamacji w obecności kuriera w chwili dostawy. O fakcie zaistnienia takiej sytuacji prosimy nas niezwłocznie poinformować.

Dlaczego po odpakowaniu mebla zebrał się na nim kurz?

W pierwszych dniach po rozpakowaniu nowego mebla zauważalny jest efekt przyciągania kurzu. Jest to skutek przebywania mebla w specjalistycznej folii ochronnej. Efekt polaryzacji po niedługim czasie ustąpi. Aby go szybciej zniwelować należy podjąć następujące kroki. Po odpakowaniu, mebel zostawić na jakiś czas w docelowym pomieszczeniu. Kiedy zbierze się kurz, całość przetrzeć mokrą i suchą mikrofibrą. Na koniec ponownie odstawić mebel i w razie konieczność powtórzyć poprzednie czynności.

Jak należy czyścić meble akrylowe?

Meble akrylowe cieszą się tak wielką popularnością również ze względu na to, że wyjątkwoą łatwość ich czyszczenia. Do usuwania wszelkich zabrudzeń wystarczy wyłącznie szmatka typu mikrofibra i woda. Najlepsze efekty uzyskuje się przecierając mebel pierw wilgotną a następnie suchą szmatką aż do całkowitego wyschnięcia. Należy używać wyłącznie wody, nie korzystać z detergentów, a szczególnie tych na bazie alkoholu (popularnie stosowanych do czyszczenia szkła). Należy unikać szorstkich gąbek, druciaków ani szmatek o chropowatej powierzchni, płynów, mleczek oraz innych substancji czyszczących, etylenów, silikonów, rozpuszczalników, denaturatów, benzyny, czy spirytusów.

Jak wygląda codzienna eksploatacja mebli z plexi?

Najlepiej jest stosować się do podstawowych zasad czyszczenia opisanych powyżej. Ponadto dobrze jest stosować podstawki z naturalnego filcu, które dodatkowo polerują materiał. Drobne zarysowania można zlikwidować przy użyciu mleczka polerskiego (do kupienia u nas). Zaś po długim okresie eksploatacji zalecamy wysłanie mebla do nas odnowienia i gruntownego wyczyszczenia. Przy użyciu specjalistycznych środków i narzędzi cała powierzchnia mebla jest gruntownie czyszczona, przez co nabiera on pierwotnego wyglądu.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

smily Prezent dla Twojego wnętrza zamów już dziś