Akrylowy zamek. Jedyny na świecie

Akrylowy zamek ze zjeżdżalnią to jedna z naszych ulubionych, najbardziej spektakularnych i wymagających realizacji, którą pokochały dzieci i dorośli.

Wykonana w całości z plexi konstrukcja to piękna dekoracja i jednocześnie doskonałe miejsce zabaw dla dzieci. Jej transparentność stanowi wyznacznik funkcjonalność – dziecko czuje się bezpieczne widząc rodzica, dorosły z odległości dogląda malucha. Wszystko estetyczne, proste i urzekające. Krawędzie zaokrąglone, wielkości wyważone, łatwe w czyszczeniu, bez kantów, w pełni bezpieczne. Zamek daje maluchom szeroki wachlarz możliwości, posiada wszystkie atrybuty placu zabaw: schodki, zjeżdżalnię, okienka, przestrzeń do biegania, miejsce do odpoczynku.

„Niewiarygodne? Równie nieprawdopodobne, jak historia jego powstania, która pokazuje, jak zaskakujący efekt może przybrać projekt za sprawą zgranej współpracy. Ten projekt to była ciążka praca i jednocześnie fantastyczna zabawa“

Agnieszka Bijak, UCCOI®

Zamek od ponad 6 lat stanowi wyposażenie kąciku zabaw dla dzieci Primadent Dental Clinic. W ubiegłym roku przeszedł pierwsze gruntowne czyszczenie.

Tags: akryl , Primadent, zamek, Iwona Blauth, plac zabaw, zjeżdżalnia, strefa zabawy

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.